top of page

Блог про продакт менеджмент

Практичний досвід та професійні інсайти від продакт менеджерів Wix для української професійної спільноти.

Product 360: Payments by Wix. Кейс української команди

Нещодавно одна з українських команд продукту Payments by Wix поділилася своєю відвертою історією про тернистий шлях до побудови якісного онбординга користувачів, який тривав 2 роки. Це був 3-денний онлайн івент за участі продакт менеджера, UX-дизайнера, бізнес-аналітика, frontend, backend та QA інженерів.

Payments by Wix є одним з стратегічних продуктів компанії, який налічує понад 500 тисяч користувачів з 150 країн світу щомісяця. Створений нашими локальними командами, він дозволяє юзерам приймати платежі онлайн та офлайн просто, прозоро та безпечно.

У перший день продакт менеджер Рома Назаров та UX-дизайнер Міша Пирх розповіли про те, як визначали больові точки користувачів і прийшли до рішення робити редизайн продукту (онбордінга). Поділилися підходом до створення продуктів Wix Way, торкнулися теми UX-рісьорчу та ітерацій продуктового флоу.


У другий день наші інженери Андрій Сєрков (frontend), Вова Малик (backend) та Денис Татарченко (QA) розповіли як цей редизайн кодували і які розумні і зручні штуки використовували.


Фінал трилогії - історія релізу. Бізнес-аналітик Андрій Пшеничний та вже відомі нам Рома та Міша поділилися тим, як ми робимо A/B тести у Wix та розповіли чому провалили їх 4 рази з даним продуктом, і до чого це врешті призвело.Сподіваємося, що цей кейс був вам корисним. Будемо раді вашим коментарям.

bottom of page